DCH101K22YR 16FJ5A0
MFR.Part #
DCH101K22YR 16FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896177
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 1kV 5.5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS