DCH102K30Y5PN6FJ5EE
MFR.Part #
DCH102K30Y5PN6FJ5EE
JLCPCB Part #
C2896202
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 1nF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS