SM686M063F0800
Extended
Manufacturer
SHENGYANG
MFR.Part #
SM686M063F0800
JLCPCB Part #
C44606724
Package
SMD,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 4.1A@100kHz 63V 68uF 8mm 8mm ±20% SMD,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS