SGM2211-3.3XTDI6G/TR
MFR.Part #
SGM2211-3.3XTDI6G/TR
JLCPCB Part #
C5152836
Package
TDFN-2x2-6AL
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 100dB@(1kHz) 20V 3.3V 39uA 500mA Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start、Enable TDFN-2x2-6AL Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS