SGM2209-2.5XTDI6G/TR
MFR.Part #
SGM2209-2.5XTDI6G/TR
JLCPCB Part #
C5153046
Package
TDFN-2x2-6AL
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.2mA 12uVrms 2.5V 24V 350mV@(250mA) 500mA 60dB@(10kHz) Fixed Negative Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection TDFN-2x2-6AL Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS