SGM2209-1.2XTDI6G/TR
MFR.Part #
SGM2209-1.2XTDI6G/TR
JLCPCB Part #
C5153045
Package
TDFN-2x2-6AL
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.2V 1.2mA 10.5uVrms 24V 500mA Fixed Negative Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection TDFN-2x2-6AL Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS