WW5JTR500
MFR.Part #
WW5JTR500
JLCPCB Part #
C2593944
Description
-55℃~+350℃ 500mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS