WW7JT45K0
MFR.Part #
WW7JT45K0
JLCPCB Part #
C2594106
Description
-55℃~+350℃ 45kΩ 6.5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS