WW5JT47K0
MFR.Part #
WW5JT47K0
JLCPCB Part #
C2594103
Description
-55℃~+350℃ 47kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS