WW7JB47K0
MFR.Part #
WW7JB47K0
JLCPCB Part #
C7390436
Description
-55℃~+350℃ 47kΩ 6.5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS