WW7FBR100
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW7FBR100
JLCPCB Part #
C2646584
Package
Plugin,D7.9xL25.4mm
Description
-55℃~+350℃ 100MΩ 6.5W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D7.9xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS