WW3FBR100
MFR.Part #
WW3FBR100
JLCPCB Part #
C2646360
Description
-55℃~+350℃ 100MΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS