FRN14JBR220
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FRN14JBR220
JLCPCB Part #
C20111870
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-40℃~+155℃ 220mΩ 250mW Metal Film Resistors ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS