RNCF2512BKE2M37
MFR.Part #
RNCF2512BKE2M37
JLCPCB Part #
C2564328
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.37MΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS