WW5JTR100
MFR.Part #
WW5JTR100
JLCPCB Part #
C3526932
Description
-55℃~+350℃ 100mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS