WW5JTR120
MFR.Part #
WW5JTR120
JLCPCB Part #
C2593859
Description
-55℃~+350℃ 120mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS