RNCF2512BTC1K69
MFR.Part #
RNCF2512BTC1K69
JLCPCB Part #
C2564055
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS