WW3JT5K10
MFR.Part #
WW3JT5K10
JLCPCB Part #
C3480511
Description
-55℃~+350℃ 3W 5.1kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS