WW5JT30R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW5JT30R0
JLCPCB Part #
C2586710
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+350℃ 30Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS