CF14GT1K60
MFR.Part #
CF14GT1K60
JLCPCB Part #
C2586827
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS