WW5JT150R
MFR.Part #
WW5JT150R
JLCPCB Part #
C3523614
Description
-55℃~+350℃ 150Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS