WW5JT10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW5JT10R0
JLCPCB Part #
C2593851
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS