CB5JB13R0
MFR.Part #
CB5JB13R0
JLCPCB Part #
C3430194
Description
-55℃~+275℃ 13Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS