RSMF1JT10K0
MFR.Part #
RSMF1JT10K0
JLCPCB Part #
C2594488
Description
-55℃~+200℃ 10kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS