WW5JB1K50
MFR.Part #
WW5JB1K50
JLCPCB Part #
C6002235
Description
-55℃~+350℃ 1.5kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS