WW5JB13K0
MFR.Part #
WW5JB13K0
JLCPCB Part #
C7390421
Description
-55℃~+350℃ 13kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS