RNCS0402BKE4K75
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCS0402BKE4K75
JLCPCB Part #
C5885041
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS