WW4JT15R0
MFR.Part #
WW4JT15R0
JLCPCB Part #
C7117829
Description
-55℃~+350℃ 15Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS