CF12JA20K0
MFR.Part #
CF12JA20K0
JLCPCB Part #
C2643186
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS