WW3JT75R0
MFR.Part #
WW3JT75R0
JLCPCB Part #
C2593921
Description
-55℃~+350℃ 3W 75Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS