WW3FT75R0
MFR.Part #
WW3FT75R0
JLCPCB Part #
C2592988
Description
-55℃~+350℃ 3W 75Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS