WW3JT39R0
MFR.Part #
WW3JT39R0
JLCPCB Part #
C2593925
Description
-55℃~+350℃ 39Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS