WW3JT33R0
MFR.Part #
WW3JT33R0
JLCPCB Part #
C2593119
Description
-55℃~+350℃ 33Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS