WW5JT39R0
MFR.Part #
WW5JT39R0
JLCPCB Part #
C2593345
Description
-55℃~+350℃ 39Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS