WW3JT1K20
MFR.Part #
WW3JT1K20
JLCPCB Part #
C2593113
Description
-55℃~+350℃ 1.2kΩ 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS