WW3JT150R
MFR.Part #
WW3JT150R
JLCPCB Part #
C2593106
Description
-55℃~+350℃ 150Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS