WW3JB1K50
MFR.Part #
WW3JB1K50
JLCPCB Part #
C2646101
Description
-55℃~+350℃ 1.5kΩ 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS