WW3FTR300
MFR.Part #
WW3FTR300
JLCPCB Part #
C2584662
Description
-55℃~+350℃ 300mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS