WW3FTR500
MFR.Part #
WW3FTR500
JLCPCB Part #
C2584664
Description
-55℃~+350℃ 3W 500mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS