WW3FT909R
MFR.Part #
WW3FT909R
JLCPCB Part #
C2593083
Description
-55℃~+350℃ 3W 909Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS