WW3FT499R
MFR.Part #
WW3FT499R
JLCPCB Part #
C2592983
Description
-55℃~+350℃ 3W 499Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS