WW3FT750R
MFR.Part #
WW3FT750R
JLCPCB Part #
C2592973
Description
-55℃~+350℃ 3W 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS