WW3FB750R
MFR.Part #
WW3FB750R
JLCPCB Part #
C6002227
Description
-55℃~+350℃ 3W 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS