WW3FT4K70
MFR.Part #
WW3FT4K70
JLCPCB Part #
C2593826
Description
-55℃~+350℃ 3W 4.7kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS