WW3FT2K70
MFR.Part #
WW3FT2K70
JLCPCB Part #
C3481874
Description
-55℃~+350℃ 2.7kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS