WW3FT39R0
MFR.Part #
WW3FT39R0
JLCPCB Part #
C2585233
Description
-55℃~+350℃ 39Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS