WW3FT124R
MFR.Part #
WW3FT124R
JLCPCB Part #
C2592972
Description
-55℃~+350℃ 124Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS