WW3FT120R
MFR.Part #
WW3FT120R
JLCPCB Part #
C3513700
Description
-55℃~+350℃ 120Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS