WW1FB33R2
MFR.Part #
WW1FB33R2
JLCPCB Part #
C6030081
Description
-55℃~+350℃ 1W 33.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS