WW3FB27R5
MFR.Part #
WW3FB27R5
JLCPCB Part #
C6328485
Description
-55℃~+350℃ 27.5Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS